Savanorystė stovyklose negalią turintiems vaikams ir jų šeimoms

Vilnius
Amžius: Nuo 16 Iki
Laikotarpis: Nuo 2019-06-17 Iki 2019-08-16
Dar neįvertinta

Skelbimo aprašymasĮdėtas: 2019-05-13

Labdaros ir paramos fondas Algojimas su džiaugsmu praneša apie galimybę savanoriauti vasaros stovyklose negalią turintiems vaikams ir jų šeimoms!
Taip paprasta ir taip gera
Pabandyti kažką naujo, dar nepatirto po mūsų saule,
Susipažinti su naujais, įdomiais žmonėmis,
Praplėsti savo (o gal ir kito) akiratį,
Iš tikrųjų padėti kitam.

Trumpai apie labdaros ir paramos fondo “Algojimas” šiemet rengiamas net 8 stovyklas truksiančias po 5 dienas (tikslenses datas rasi anketoje, kurios nuoroda apačioje):
Vilniuje, Pojūčių Klinikoje vyksiančiose dienos stovyklose negalią turintys vaikai individualiuose ir grupiniuose užsiėmimuose su specialistais lavins pojūčius, savarankiškumą bei kūrybiškumą, socialinius įgudžius. Bus organizuojamos įvairios išvykos – aplankyti muziejų, paplaukioti laivu ir kt.
Kaimo turizmo sodyboje Kernavės Bajorynėje vyks šeimų psichosocialinės reabilitacijos stovyklos, kuriose negalią turintiems vaikams bei jų šeimų nariams vyks įvairūs užsiėmimai ir konsultacijos, siekiant padėti šeimoms išgyventi patiriamą sielvartą dėl vaiko negalės, stiprinti šeimos natūralaus prieraišumo ryšius, padėti pažinti vaiką, ne tik jo negalią.

*Bus galimybė susipažinti kaip dirba įvairūs specialistai;
*savanorystės metu savanoriams teikiamas maitinimas, kompensuojamos kelionės ir kitos su savanoryste susijusios išlaidos;
*prieš stovyklas visiems savanoriams vedami mokymai supažindinant su darbo specifika, išduodamas pažymėjimas, kuris galioja socialinių valandų atlikimo patvirtinimui mokykloje ar stojant į aukštąsias mokyklas.

Jeigu jau susigundėte savanoriauti, prašome užpildyti anketą:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeUJYHWu29TZihH8-qmJ0jCj4tf4Wfdiv_bFsA57OUy3LSh1w/viewform?usp=sf_link

Nuotraukos