Kaip išsirinkti nuotakos puokštę?

Grožis

Paveikslėlis, kuriame yra vestuvinė suknelė, nuotaka, Gėlių komponavimas, rožėAutomatiškai sugeneruotas aprašymas

Nuotakos įvaizdis vestuvių šventėje – labai svarbus: nuo tobulos vestuvinės suknelės iki puokštės. Visos detalės turi susilieti į bendrą visumą, kuri sukuria nepakartojamą Tos dienos vaizdą. Na, o kaip išsirinkti puokštę 2024 metų vestuvėms?

Kokią puokštę dažniausiai renkasi šių metų nuotakos?

Neabejotinai, vis dar išlieka populiari klasika, t. y. rožės, o ypatingai – baltos rožės. Taip pat nuotakos dažnai renkasi puokštes su bijūnais ir kalijomis. Tai ypač tinka toms, kurios siekia sukurti minimalistinį įvaizdį. 

Visgi, šiemet pastebima „netvarkingos“ puokštės tendencija, kuomet moterys nori spalvingos, laisvumo pojūtį sukuriančios puokštės. Tai gali būti vėdrynų, kosmėjų bei sodo gėlių derinys. 

Kaip derinti puokštę ir vestuvinį įvaizdį?

Tai tikrai nėra lengva užduotis. Tačiau dekoratorės bei floristės pastebi, kad nuotakos vis dažniau nebepaiso šios „taisyklės“ ir ima ją laužyti, todėl nebederina tarpusavio įvaizdžio. Žinoma, viskam yra ribos. Būna, jog nuotakos svajoja apie klasikos dekorą, tačiau nori charizmatiškos puokštės. Viskas įgyvendinama!

Puokštė ir metų laikas. Ką verta žinoti?

Šiais laikais jau nebėra sunku rasti net ir sodo gėlių žiemą, todėl nesvarbu kada tuokiatės, visos puokštės – įmanomos. Tiesa, tai atsiremia į piniginę, tačiau jei noras labai didelis, drąsiai svajokite. Juk gėlės, lyg deimantai, nuotakai turi suteikti džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi šventinę dieną.

Žinoma, vasarą gėlių pasirinkimas už priimtiną kainą yra kur kas paprastesnis. Šiuo sezonu laisvai galima rasti ramunėlių, hortenzijų, tulpių, alyvų ir t. t.

Makiažas ir puokštė

Jei makiažas – ryškus, drąsus, tamsesnis, geriau nesirinkite kuklios puokštės. Rinkitės kažką ryškaus arba, kad puokštės forma būtų išskirtinė.

Suknelė ir puokštė

Svarbus yra visas jaunosios įvaizdis ir siluetas, medžiagų tekstūra. Jei suknelė yra lygios medžiagos, siluetas – tiesaus kirpimo, prie jos norėsis mažos puokštelės, kuriuose – vienodų žiedų gėlės. Tuo tarpu pūstai suknelei nereikėtų rinktis mažos puokštės, nes atrodys neproporcingai. Tuomet reikėtų atkartoti veidrodinį suknelės siluetą. 

Vestuvių stilistika

Jei vestuvės vyksta kaimo sodyboje, klojime bei vyrauja rustic ar boho stilius, moderni puokštė atrodys keistai. Labiau tiktų jauki, sodo ar pievos gėlių puokštė.

Jei tai dvariškos vestuvės, neįsivaizduojama puokštė be rožių ar stambių gėlių. Reikėtų akcentuotis į žiedus, o ne į žalumą.

Miesto vestuvėms restorane tinka modernumas. Tačiau drąsiai galima derinti ir romantiką, ir gamtos motyvus.