Ką reikėtų žinoti renkantis Josera maistą veislinėms katėms?

Apranga

Ar pirkdami kačių maistą atkreipiate dėmesį į jo sudėtį? Ar žinote, kokios sudedamosios dalys ir ko ten neturėtų būti? Tikriausiai esate sutrikę dėl prieštaringos informacijos iš skirtingų šaltinių. Būdami atsakingi augintinių globėjai, turėtumėte sugebėti patys įvertinti maisto vertę, o šiame straipsnyje sužinosite, kaip tai padaryti. Mityba yra vienas iš pagrindinių fiziologinių poreikių, todėl jūs, kaip augintinio savininkas, tikriausiai norite kuo geriau pamaitinti savo augintinį. Tai visiškai natūralu, nes tinkama mityba turi milžinišką įtaką tinkamam jūsų augintinio vystymuisi ir gerovei. Kodėl Josera maistas yra geriausias pasirinkimas ir į ką turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami maistą veislinėms katėms?

Aukštos kokybės Josera kačių ėdalo sudėtis – svarbiausios sudedamosios dalys

Šioje vietoje verta paminėti sudedamųjų dalių sąrašo eiliškumą, kuris nėra atsitiktinis. Gamintojai privalo aprašyme pirmiausia išvardyti didžiausią produkto procentinę dalį turinčią sudedamąją dalį, po to – kitas sudedamąsias dalis mažėjančia tvarka pagal jų procentinę dalį produkte. Kadangi katė yra mėsėdė, ji turėtų būti šeriama ėdalu, kurio kaina atitinka kokybę. Gero maisto sudėtyje yra daug mėsos, ir būtent mėsa turėtų būti pirmoji kačių ėdalo sudėtyje. Svarbu, kad ji būtų tiksliai nurodyta kartu su kiekvienos sudedamosios dalies procentine dalimi. Kuo didesnis mėsos procentas maiste, tuo geriau.

O kaip su subproduktais – ar jie yra tinkama kačių ėdalo sudedamoji dalis?

Pakankamai dideli subproduktų kiekiai yra labai geras vitaminų ir maistinių medžiagų šaltinis. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad reikėtų atsargiai vartoti maistą, kurio sudėtyje aukštą vietą užima kepenys, nes tada lengva perdozuoti vitamino A. Svarbu prisiminti, kad subproduktai neturi sudaryti kačių mitybos pagrindo, o tik ją papildyti.

Mineralai ir vitaminai – ar jų turėtų būti sudėtyje?

Taip, jie turi būti! Josera kačių maisto sudėtyje tai yra yra natūralūs priedai, dėl kurių maistas tampa maistingas ir sveikas. Lašišų aliejus, alaus mielės, granatų sėklos, spirulina, moliūgai, spanguolės – be kita ko, tai ingredientai, kuriais galima praturtinti kačių maistą. Kuo išsamiau išvardyti priedai, tuo geriau.

Ko turėtume ieškoti kačių maisto analitinėje kompozicijoje?

Pagal ją galime nustatyti maisto produktų maistinę vertę. Čia galime sužinoti baltymų, riebalų ir angliavandenių kiekį. Baltymai yra pagrindinė kačių statybinė medžiaga, todėl turime užtikrinti, kad maiste, kuriuo maitiname savo augintinį, būtų pakankamai baltymų. Svarbu prisiminti, kad be baltymų kiekio, taip pat svarbi jų kokybė, o tai reiškia, kad jie daugiausia turėtų būti gyvūninės kilmės. Riebalai, esantys maiste, yra ne tik energijos šaltinis katei, bet ir skonio stipriklis. Jie lemia maisto skonį, tačiau tai nereiškia, kad turėtume viršyti riebalų kiekį katės maiste.