Kodėl apsimoka turėti investicinį gyvybės draudimą

Kodėl apsimoka turėti investicinį gyvybės draudimą

Paslaugos

Investicinis gyvybės draudimas suteikia finansinį saugumą artimiesiems netikėtos mirties atveju. Mylimo žmogaus netektis yra emociškai sudėtinga patirtis, o dėl papildomos finansinės naštos tai gali būti dar sunkiau. Su investiciniu gyvybės draudimu naudos gavėjai gauna vienkartinę išmoką, kuri gali padėti padengti tokias išlaidas kaip laidojimo išlaidos, neapmokėtos skolos ir nuolatinės pragyvenimo išlaidos. Ši finansinė apsauga gali suteikti ramybės ir padėti sumažinti stresą bei netikrumą, dažnai lydintį mylimo žmogaus netektį.

Investicinis gyvybės draudimas gali būti investicinė priemonė siekiant ateities finansinių tikslų. Pasirinkę investicinį gyvybės draudimo polisą, asmenys laikui bėgant gali sukaupti lėšų, kurias galima panaudoti įvairiems tikslams, pavyzdžiui: – Apmokėjimas už vaikų mokslą – Išėjimo į pensiją finansavimas – Verslo pradžia – Namo pirkimas. Investicinio gyvybės draudimo polisai siūlo daugybę investavimo galimybių, įskaitant akcijas, obligacijas ir investicinius fondus, todėl asmenys gali pritaikyti savo politiką pagal savo finansinius tikslus ir toleranciją rizikai. Investicinio gyvybės draudimo polisai, kaip investavimo priemonė, suteikia ilgalaikio augimo potencialą ir gali padėti asmenims pasiekti savo finansinius tikslus.

Investicinis gyvybės draudimas suteikia mokesčių lengvatų ir lankstumo mokant įmokas. Lietuvoje nuolatiniai gyventojai gali atskaityti gyvybės draudimo įmokas, sumokėtas pagal gyvybės draudimo sutartis, kuriose numatytos pensijos, invalidumo ar gyvybės draudimo išmokos. Be to, III pakopos pensijų ir kaupiamojo gyvybės draudimo įmokoms gali būti taikoma GPM lengvata. Investicinio gyvybės draudimo polisai taip pat suteikia lankstumo mokant įmokas, todėl asmenys gali koreguoti įmokas pagal savo finansinę padėtį. Toks lankstumas gali būti ypač naudingas esant finansiniams sunkumams arba pasikeitus finansiniams tikslams. Apskritai investicinis gyvybės draudimas siūlo daugybę privalumų, kurie gali suteikti tiek finansinį saugumą, tiek ilgalaikio finansinio augimo galimybes.

Investicinis gyvybės draudimas sudaromas pasirašius sutartį tarp jūsų ir draudimo bendrovės. Tad jei ketinate pasinaudoti šia paslauga, galite užsisakyti konsultaciją pasirinktoje bendrovėje ir aptarti visus rūpimus klausimus, kokios bus mokėjimo įmokos ir visos sutarties sąlygos. Pasirašant bet kokią sutartį, yra labai svarbu išsigryninti visas sutarties sąlygas, kad jums būtų aišku kokius įsipareigojimus prisiimate, ypač kai tai yra finansiniai procesai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *