Svajonių butas Vilniuje: kaip jį įsigyti?

Namai

Daugelis svajoja įsigyti nuosavą butą ir įrengti jį pagal savo skonį. Kaip nusipirkti butą, jei jo dar nepirkote? Įsigyti nekilnojamąjį turtą nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Namas gali būti brangiausias mūsų gyvenimo pirkinys, todėl turime jį rinktis atsakingai, kad vėliau netektų gailėtis.

Kokio biudžeto reikia butui Vilniuje?

 

Prieš pradėdami ieškoti buto, išsiaiškinkite, kiek turėsite išleisti jam įsigyti. Šis patarimas ypač svarbus, jei planuojate imti paskolą būstui įsigyti. Jei nesunku suskaičiuoti pinigus sąskaitoje, daug sunkiau išsiaiškinti, kiek bankas sutiks jums paskolinti. Paskolos, kurią galite gauti iš banko, tipas priklauso nuo daugelio veiksnių – gaunamų pajamų dydžio ir rūšies (pvz., ar dirbate pagal darbo sutartį, ar dirbate savarankiškai), jūsų amžiaus, šeimos sudėties, vaikų skaičiaus, esamų įsipareigojimų ir kt. Būsto paskolos suma ir sąlygos taip pat priklauso nuo perkamo buto. Taigi, norintiems imti paskolą būstui įsigyti, siūloma pirmiausia kreiptis į savo banką (arba brokerį), kad sužinotumėte, kokią maksimalią sumą ir kokiomis sąlygomis bankas gali jums paskolinti. Netgi rekomenduojama susisiekti su keliais bankais, kad būtų galima palyginti keletą kainų. Kai žinosite savo maksimalų biudžetą, buto paieška bus efektyvesnė.

Svajonių butas: koks jis?

 

Jūsų buto paieška vyks daug greičiau, jei tiksliai žinosite, kokio buto ieškote ir kokioje vietovėje jis yra. Jei ieškote butų Vilniuje, bet neapsisprendėte, kuriame rajone gyventi, pradėkite dairytis į skelbimus ir palyginti kainas. Tai leis jums pasirinkti kelias jums priimtinas bendruomenes ir tęsti paiešką sutelkiant dėmesį tik ten. Jei nežinote kiek jums reikia kambarių, nes po kelerių metų jūsų šeimos situacija gali pasikeisti ir jums reikia didesnio buto, visgi siūloma žiūrėti į dabartį ir būsto ieškoti pagal esamus poreikius. Geriau butus keisti vėliau, nei dabar permokėti už nereikalingus plotus, kurie gali kainuoti per daug, ypač jei pirksite su paskola. Nauji butai Vilniuje yra gana didelė investicija, dėl to apgalvokite visus veiksnius.

 

Taigi, norint įsigyti butą pirmiausia reikia žinoti savo būsimą arba esamą biudžetą. Nustatę tikslią sumą galėsite rinktis didesnį ar mažesnį būstą Vilniuje.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *