5 privalomi automobilio priedai parduodami už mažiau nei 25 EUR

Automobiliai

Niekada nėra blogo laiko apsirūpinti savo automobilių aksesuarais, tačiau geriausias laikas tikrai turi būti tada, kai jie išparduodami. Štai kodėl mes sudarėme šį 5 būtinų automobilio priedų sąrašą, kurį šiuo metu galima įsigyti už mažiau nei 25 EUR. Nesvarbu, ar ieškote bagažinės tvarkyklės, ledo grandiklio ar ko nors kito, tikimės, kad šis sąrašas padės sutaupyti keletą eurų.

Bagažinės krepšys

Bagažinės krepšys yra patvarus ir prieinamas pasirinkimas norint išlaikyti tvarkingą automobilį. Jame yra 3 skyriai, papildomai nuimamas skirstytuvas, taip pat 12 kišenių. Yra įmontuotos rankenos, kad būtų lengviau jį perkelti, o apačioje netgi yra lipnios juostelės, kurios padeda išvengti paslydimo. Natūralu, kad jis taip pat yra atsparus vandeniui ir dilimui.

Įbrėžimų valiklis

Įbrėžimo valiklio sprendimas puikiai tinka žmonėms, kurie nenori tiek investuoti, kad norėtų detalizuoti visą savo automobilį, bet norėtų išvalyti tą vieną įbrėžimą ar sūkurį dažuose, kurie jus vargina jau seniai. Jį lengva naudoti rankomis, turi atskirą buferinį padėklą ir turėtų būti saugu naudoti ant bet kokių skaidraus sluoksnio, vienpakopių ar kelių pakopų dažų.

Cigarečių degiklio adapteris 3 slotų

Tai puikus priedas, jei nuolat jaučiatės nusivylę, kad turite tik vieną cigarečių žiebtuvėlio prievadą. Daugelis įrenginių maitinami per šį maitinimo lizdą, todėl gali būti nemalonu, kad vienu metu galima naudoti tik vieną. Na, kaip ir pirkdami elektros lizdus savo namuose, taip ir šiuo adapteriu galite išplėsti vieną prievadą iki daugelio. Jame bus ne tik trys cigarečių žiebtuvėlio lizdai, bet ir du įmontuoti USB prievadai, nepriklausomas maitinimo jungiklis, įmontuotas LED įtampos ekranas ir net 2,3 pėdos ilgintuvas.

Skaitmeninis padangų slėgio matuoklis su pripūtimu

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – jei ieškote naujo padangų matuoklio su įmontuota pripūtimo jungtimi, jums bus sunku rasti geresnį pasiūlymą nei šis. Padangų slėgio matuoklis yra vienas iš populiariausių „Amazon“ automobilių aksesuarų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *