Įdomūs dalykai, kuriuos galima nuveikti laisvalaikiu

Pramogos

Vis brangstant viskam, nuo maisto iki benzino, pramogauti šiais laikais gali būti brangu.

Tačiau tai nebūtinai turi būti mokama. Jūs neturite išleisti daug pinigų, kad galėtumėte linksmintis.

Sužinokite, ką gali pasiūlyti jūsų bendruomenė

Niekada nežinai, kas gali nutikti tavo kaimynystėje ar bendruomenėje. Nemokami renginiai gali apimti gamtos pokalbius, apskrities muges, paradus, filmų peržiūras ir meno šou.

„Jei prisijungiate prie vietinių „Facebook“ grupių arba patikrinsite savo miesto svetainę, turėtumėte rasti daug informacijos apie nemokamus, įdomius dalykus, kuriuos reikia padaryti, kad neišleistumėte ir nepažeistumėte biudžeto”.

Vasarą kai kuriuose parkuose vakarais vyksta nemokami renginiai, pavyzdžiui, nemokami koncertai ar bendruomenės teatro grupių vaidinami spektakliai.

Dirbkite prie savo šeimos medžio

Yra daug įdomių dalykų, kuriuos galite padaryti vienas arba su vaikais. Dirbkite prie šeimos medžio kartu. Nupieškite. Padarykite tai naudodami PowerPoint. Įtraukite žmonių nuotraukas. Nupieškite kilmės šalis.

Surenkite pasakojimo valandėlę, kurioje pasakojate šeimos istorijas. Galite apklausti senelius telefonu. Yra nemokamų genealoginių svetainių. Didelė jų yra FamilySearch.org.

Jei neturite vaikų arba jie nėra namuose, tai tinkamas laikas apsvarstyti, kaip saugoti ir rodyti šeimos nuotraukas ir dokumentus. Galėtumėte sukurti el. kolekciją, kuria pasidalintumėte su visa šeima.

Dirbkite savo sode

Papuoškite savo aplinką genėdami krūmus, naikindami piktžoles ir kurdami ateities dizainą. Sodininkystė gali būti puiki veikla, padedanti suvaldyti stresą ir išeiti į lauką, o internete yra daug nemokamų išteklių, kuriuose rasite sodo ir kraštovaizdžio dizaino ir idėjų, kurios pademonstruotų jūsų žalią nykštį.

Išsitraukite senus metraščius

Jaučiate nostalgiją? „Nors tikriausiai esate susiję su kai kuriais iš tų žmonių socialinėje žiniasklaidoje, nėra nieko panašaus, kaip vartyti metraščius ir skaityti žinutes, kad prisiminimai užplūstų. Jei turite vaikų, jie gaus didžiulį įspūdį, matydami didelius 80-ųjų plaukus ar pašėlusias 90-ųjų madas ir išgirsdami geriausias jūsų istorijas.

Pradėkite kurti tinklaraštį

Apsvarstykite internetinį projektą, pavyzdžiui, tinklaraščio, podcast’o ar „YouTube“ kanalo kūrimą. Šie dalykai netgi gali įgauti pagreitį ir užsidirbti pinigų per vidutinį ir ilgą laikotarpį.

Puikus šių projektų dalykas, be to, kad jie yra labai nukreipti, yra tai, kad jie apima naujų įgūdžių mokymąsi ir kažko apčiuopiamo kūrimą. Asmenys gali dirbti vieni, o tėvai gali įtraukti vaikus. Jaunesniems patinka būti filmuojamiems ar “interviu”, o vyresniems patiks tokie dalykai kaip garso ir vaizdo montažas.”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *