Turkijos viešbučiai – kaip pasirinkti?

Pramogos

Turkijos viešbučiai turi vieną iš labiausiai išvystytų viešbučių sistemų. Ne kiekviena turistinė šalis gali pasigirti tokia įvairove, kuri atitiktų kiekvieno skonį ir pajamas. Viešbučiai Turkijoje suteikia aukščiausią komfortą ir puikias apgyvendinimo sąlygas, tenkinančius net reikliausių keliautojų iš viso pasaulio poreikius. Renkantis viešbutį svarbu žinoti, kad Turkija – šalis, kurioje blogų viešbučių praktiškai nėra. Viešbučiai Turkijoje dažniausiai susilaukia teigiamų atsiliepimų, nes net ir ne aukščiausių kategorijų (2* ir 3*) viešbučiai išlaiko aukštą poilsio kokybę ir visuotinai pripažintą europinį lygį.

Maitinimo tipas „Viskas įskaičiuota” – Turkijos viešbučių išskirtinis bruožas, nereikia sukti galvos dėl papildomų išlaidų maistui ir nakvynei – į kelionės kainą jau bus įskaičiuota viskas, ko reikia puikioms atostogoms. Beveik visi Turkijos viešbučiai yra įrengti patogiai ir maloniai viešnagei: oro kondicionierius, telefonas, dušas. Taip pat yra Turkijos viešbučiai su šildomais baseinais, kurie puikiai pritaikyti atostogoms balandžio pradžioje. Beveik kiekvienas viešbutis gali pasigirti, kad jame yra nacionalinė turkiška pirtis, nedidelis vandens parkas, poilsio ir masažo centrai – Turkija yra šalis, kurioje galite puikiai pailsėti ir turėti naudos sveikatai.

Didžioji dauguma Turkijos viešbučių turi vieno kambario kambarius su viena didele arba dviem vidutinėmis lovomis. Standartinę  1, 2, 3 asmenų nakvynę gali pasiūlyti beveik bet kuris viešbutis – Turkijoje siūlomos nakvynės viešbutyje nesiskiria nuo daugumos turistinių šalių. Esant poreikiui, kambaryje galima įrengti papildomą lovą 3-iam turistui.
Pirmas įspūdis apie šalį, kurį patiria turistai, atvykę pasilepinti kaitria saule ir pasipliuškenti šiltuose Viduržemio jūros vandenyse, yra viešbutis – Turkija svečių nenuvilia savo viešbučių kokybe!

Be abejonės, skirtinguose Turkijos kurortai ir juose esantys viešbučiai skiriasi. Viešbučiai Turkijoje įsikūrę Kemere, Antalijos ar Alanijos centre yra labiau kompaktiški, turi mažesnes teritorijas, neturi vandens parko, tačiau leidžia Jums visada būti veiksmo sūkuryje ir per kelias minutes pasiekti parduotuves, klubus ar restoranus. Viešbučiai nutolę toliau nuo centro – Alanijos kaimuose, Beleke, Manavgate turi didesnes teritorijas, vandens parkus, tačiau yra nutolę nuo „civilizacijos”, todėl atostogaudami tokiame viešbutyje nusiteikite ilgai kelionei iki apsipirkimo vietų, pramogų centrų. Tačiau dažniausiai viešbučių tinklai organizuoja nesibaigiančias pramogas, kurios eliminuoja mintis apie už viešbučio ribų verdantį pasaulį.

Atostogos tiek vienuose, tiek kituose viešbučiuose turi savo pliusų, vertinant tai, kad kiekvienas iš mūsų poilsį vertiname skirtingai, viešbučių lokacojos įvairovė Turkijoje leidžia tik dar labiau patenkinti skirtingų turistų lūkesčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *