kaip susikurti stilių naujam sezonui

Kaip susikurti stilių naujam sezonui?

Apranga

Metų laikų kaita, tai palankus laikas keistis patiems ir atnaujinti savo įvaizdį. Artėjantis ruduo , tai pokyčių metas.  Prasidėjus naujam metų laikui susiplanuojame naujus darbus, nusistatome naujus tikslus, pradedame pildyti savo norus ir svajones. Kaip tik tokiu metu pravartu atnaujinti ir savo drabužių spintą bei aksesuarus. Lengvus, plonus marškinėlius ir šortus pakeisti šiltais jaukiais megztiniais ir madingais patogiais džinsais, įsigyti daugiau aksesuarų ir stilingų aprangos detalių. Peržiūrėti ir atnaujinti darbo ir laisvalaikio drabužius.  Visai nereikia atsisakyti visų turėtų drabužių. Nebūtina ir ilgai blaškytis  po parduotuves kuriant naują įvaizdį jei tenkina dabartinis.

 

Kaip pasiruošti naujam sezonui?

 

  • Peržiūrėkite savo spintą. Atrinkite drabužius, kuriuos rudenį dėvėti bus per šalta ir susidėkite atskirai nuo šiltesnių drabužių. Atrinkite drabužius, kurių daugiau nenorėsite dėvėti.  Vietoj jų galėsite įsigyti naujų madingų drabužių.
  • Peržiūrėkite drabužius, kuriais vilkite darbe. Prisitaikykite naujų sezono atspalvių ir modelių drabužių ar aprangos dalių.
  • Nepirkite rūbų tik dėlto, kad jie ypač madingi. Jie gali jums visai netikti. Iš siūlomų mados tendencijų išsirinkite detalių ar rūbų, derančių prie jūsų kuriamo įvaizdžio.  Išbandykite ir naujų stilių detales.
  • Išsirinkite šiltų rūbų šaltajam sezonui. Pasirūpinkite naujais lauko drabužiais apsiaustu ,striuke ar paltu.
  • Neprisipirkite daugybės drabužių. Jei neapgalvotai pirksite viską iš eilės, dalies drabužių galbūt ir nepanešiosite. Vėliau jie nebus madingi ir nenorėsite jų dėvėti. Verčiau skirkite lėšas kokybiškiems gaminiams. Kokybė, o ne kiekybė yra ir viena iš ateinančio rudens mados tendencijų.
  • Artėjaintį rudenį bus madingi raudoni atspalviai, juoda ir balta spalvos.
  • Papildykite  drabužinę naujais aksesuarais: diržais, pirštinėmis, šalikais. Įsigykite naują madingą rankinę. Atminkite, kad ji turėtų būti tvirta, neperšlapti. Lengviausia priderinti juodos ar rudos spalvos rankinę.
  • Pasikeitus metų laikui, tenka atnaujinti ir avalynę. Lengvi vasariniai sportbačiai negelbės užėjus vėsiems, drėgniems orams.

 

Naujas metų laikas, tai ne tik orų permainos. Jis dažnai atneša pokyčių ir į mūsų gyvenimą. Todėl vertą atnaujinti ir savo įvaizdį ir džiugiai pasitikti net ir šaltąjį sezoną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *