Kas gali įgyti masažuotojo kvalifikaciją

Kas gali įgyti masažuotojo kvalifikaciją?

Paslaugos

Masažo terapija yra įvairi sritis, skirta profesionalams ir besidomintiems holistine ir papildoma medicina. Masažo terapeutas yra sveikatos priežiūros specialistas, kuris manipuliuoja minkštaisiais paciento kūno audiniais, kad padėtų nuraminti įtampą ir skausmą bei paskatintų atsipalaiduoti.

Ko reikia norint tapti profesionaliu masažo terapeutu?

Profesionalūs masažo terapeutai dažniausiai dirba prestižinėse valstybinėse ir privačiose gydymo įstaigose. Kartais jie gali vadovauti privačiai klinikai lankyti, klientus namuose arba įsteigti savo masažo saloną. Norint įgyti masažo terapeuto profesiją, jums reikės:

  • Fiziškai tobulėti. Masažuotojas – ištvermingas ir stiprus žmogus, nes didžiąją laiko dalį praleidžia stovėdamas ant kojų ir dirbdamas su paciento kūnu. Jis taip pat turi turėti stiprias ir jautrias rankas;
  • Lankyti kursus sgakademija.lt. Jie padės įgyti reikiamų įgūdžių, taip pat papildys teorinių žinių lygį įskaitant žmogaus anatomijos ir fiziologijos sritis. Juk masažuotojui nepaprastai svarbu suprasti žmogaus kūno ypatumus ir teisingai atlikti visus reikiamus veiksmus.

Masažuotojas, turintis medicininį išsilavinimą, yra patikimesnis

Be to, galimybė reklamuoti, kad turite konkrečią kvalifikaciją, taip pat gali padėti potencialiems klientams parodyti, kad žinote, ką darote, suteikti jiems pasitikėjimo ir neleisti jiems ieškoti kvalifikuotų konkurentų.

Masažo terapeuto pranašumai:

  • Yra daug sričių ir specializacijų: kosmetinis masažas, sportinis, gydomasis ir profilaktinis, medicininis, anticeliulitinis, vaikų, atpalaiduojantis. Galite vienu metu įvaldyti kelis arba lengvai pakeisti profilį.
  • Galimybė užsidirbti pinigų be viršininko. Sukūręs klientų bazę, masažo terapeutas gali dirbti savarankiškai.
  • Didelė paslaugų paklausa, kuri kasmet tik didėja.

Kaip pasirinkti kursus

Renkantis masažo kursus, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus:

  • Ar jums bus išduotas sertifikatas
  • Ar studentams suteikiama kokybiška mokymosi medžiaga?
  • Ar galima lankyti kursus nuotoliniu būdu?
  • Kiek akademinių valandų reikės norint įvaldyti profesiją ar kelti kvalifikaciją.

Daugelis klaidingai mano, kad medicininis išsilavinimas yra esminis kiekvieno masažo terapeuto darbo veiksnys. Tačiau tai toli nuo tiesos. Šiandien tūkstančiai specialistų įvairiose mūsų šalies vietose sėkmingai susidoroja su savo pareigomis, neturėdami jokio medicininio išsilavinimo. Juk tiesa ta, kad meistriškumo pagrindų galima išmokti specialiuose masažo kursuose, kuriuose įgysite profesionalius darbo įgūdžius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *